Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Peter en Tineke ?
- 2018 Baltische Staten, Finland en Zweden
- Op weg naar Litouwen
- Naar Juodkrante, Litouwen
- Verkenning van het eilandje Neringa
- Skrunda in Letland
- Riga, Letland
- Nog een dagje Riga
- Haapsalu, Estland
- Haapsalu - the old town enzo
- Tallinn, Estland
- Van Tallinn, Estland naar Helsinki, Finland
- Helsinki
- Hanko en Turku
- Turku
- Stockholm
- Stockholm, Djurgården
- Gränna
- Visingsgö
- Göteburg
- 2018 Nieuw Zeeland en Australie
- De eerste reisdagen op weg naar Auckland
- De Maori cultuur
- Wai-O-Tapu
- Taupo en Wellington
- Op naar het zuidereiland
- Abel Tasman National Park
- Franz Josef Glacier
- Staartje cycloon en Queenstown
- Milford Sound
- Van Queenstown naar Dunedin, 285 km
- Dunedin
- Op weg naar Christchurch
- Sydney, Australia
- Sydney City Tour
- The Blue Mountains
- Van Sydney naar Melbourne
- Melbourne City Tour
- Naar Alice Springs met 42 graden .......
- The Red Centre van Australie
- Uluru oftewel Ayers Rock
- Kings Canyon Rim Walk
- Cairns
- Chinees Nieuwjaar in Cairns
- Great Barrier Reef
- Van Cairns naar Brisbane en door naar Caloundra
- Excursie naar Fraser Island
- De laatste vakantiedagen in Australie
- Frankrijk en Spanje 2017
- Bali
- 2016 zomervakantie Duitsland en Slovenie
- Eerste vakantiedag
- Saarspektakel
- Chillen en kijken naar kanovaren
- Saarschliefe
- Mooie plaatsjes In Saarland
- Op naar Munchen
- Sightseeing Munchen
- Aankomst in Bohinsjka Bela, Slovenie
- Trout en Piratenfestijn, vrijdagavond
- Bohinj meer
- het meer van Bled
- Vintgar Kloof
- De autotrein
- Van Bohinsjka Bela naar de kust, Portoroz
- Isola
- Portoroz
- Strunjan en onweer
- Van Portoroz naar Lermoos, Oostenrijk
- Kabelbaan en Zugspitz
- Romantischer Strasse
- Einde vakantie, op naar huis
- Thailand 2016
- 2016 Thailand
- Op naar Bangkok
- Tweede dag Bangkok
- Op de fiets
- Ayutthaya en Korat
- 19 januari dinsdag
- 17 januari deel 2
- 20 januari Phrae
- 21 januari deel 1
- 21 januari deel 2
- Vrijdag 22 januari
- Zondag 24 januari deel 2
- Fabriekjes in Chiang Mai
- Op zondag fietsen door Chiang Mai
- Maandag 25 jan vertrek uit Chiang Mai
- Kanchanaburi
- Fiets en zwembad Woensdag 27 januari
- Treinreis
- Drijvende markt
- Paradeiselijk eiland Ko Samui
- Relaxen op Ko Samui
- Kayak!
- Ziekenhuisbezoekje
- Opgeknapt!
- Aruba en Suriname
- Op weg naar Aruba
- Tweede dag, 31 januari
- Kindercarnaval Aruba en door naar Suriname
- Domburg, Powakka, Blaka Watra
- Van Aruba naar Suriname
- Paramaribo
- naar de Raleighvallen in het binnenland
- De beklimming naar de Voltzberg
- De Moedervallen en Ralleighboys
- Terug naar de bewoonde wereld
- Laatste dagje Suriname en terug naar Aruba
- 2014 Kroatie
- 2014 Stop over in Dubai en rondreis Sri Lanka
- Jaaaa.....we gaan weer
- Op naar Dubai
- City Tour en Emirates Mall
- Burj Khalifa en Dubai Mall
- Van Dubai naar Sri Lanka, de tweede vakantie
- Vismarkt Negombo en luieren
- Colombo
- Olifanten en boeddha's
- Ossen, vogels en olifanten
- Polonnaruwa, middagje fietsen en cultuur snuiven
- De leeuwenrots van Sigiriya
- Dagje cultuur
- Ceylon thee
- Treinreis midden door de theeplantages
- Op safari!
- Weeshuis en strand
- Galle en Kalutara
- Independance Day Sri Lanka
- 2013 Frankrijk en Italie - zomervakantie
- 2013 Vietnam
- Nog even ................
- op weg naar Vietnam
- Sightseeing Hanoi
- Van Hanoi naar Halong Bay
- Van Halong Bay naar Hue
- Hue, de laatste koningstad van Vietnam
- Van Hue via Danang naar Hoi An
- Old Town van Hoi An en fietstochtje
- Stranddag aan de Chinese Zuidzee te Hoi An
- Van Hoi An naar Nha Trang
- Vietnamees etentje
- Lange wandeling door Nha Trang
- Van Nha Trang naar Da Lat
- Van Da Lat naar Saigon (Ho Chi Minh City)
- Saigon (Ho Chi Minh City)
- Cu Chi tunnels en de Cao Dai tempel
- Mekong Delta
- Van de Mekong Delta naar de kust, Phan Thiet
- Strand en zwembad
- En nog maar een strand en zwembad dagje
- Bijna Tet, Vietnamees Nieuwjaar
- Laatste dag in Vietnam - terug naar NL
- 2012 Italie
- Bijna met vakantie :)
- Op weg naar de eerste overnachting
- Van Hemsbach naar Italie
- Via Siena naar Rome
- Wat ga je doen bij 35 graden????
- Cultureel Rome
- Hittegolf in Rome
- Heilig dagje
- Dagje ontspannen
- Via Appia Antica
- Van Rome, via Perugia, naar Pesaro aan de Adriatis
- Strand op zondag?????
- Golfen in het plaatsje Vallugola
- Bertoli commercial
- Strand
- Urbino en Novilara
- Bestemming Comomeer bereikt
- Volgende reisbestemming: het Comomeer
- zonnig en warm Colico
- Eindelijk internet
- laatste dagje Colico
- 2012 Singapore & Maleisie
- 1e dag Amsterdam - Dubai
- 2e dag Dubai - Singapore
- Verkennen van de stad op Oudjaarsdag
- Little India, Orchard Road en Singapore River
- laatste dagje Singapore
- Van Singapore naar Kuala Lumpur, Malaysia
- Kuala Lumpur verkennen
- Laatste dag Kuala Lumpur
- Met bus en boot naar Taman Negara
- Canopy walk, stroomversnelling etc.
- de activiteiten van vandaag, zondag
- de route naar de Cameron Highlands
- Cameron Highlands verkennen
- van de Cameron Highlands naar Penang Island
- Penang Hill
- Georgetown
- naar Pangkor Island
- zonvakantie
- Change of rooms
- apen op bezoek
- Sightseeing Pangkor
- laatste dagje Maleisie
- 2011 Costa Rica
- Ontbijt
- Aankomst
- 15 januari 2011 Zaterdag- vervolg
- 16 januari Tortuguero
- 17 januari Tortuguero.
- 18 januari Puerto.Viejo
- 19 januari 2011Puerto Viejo
- Donderdag 20
- Vrijdag 21 januari
- 21 januari
- 22 januati
- 24januari herziende versie
- 24 januari
- 23 januari Slapende vulkaan
- 25 januari
- 26 januari
- 27 januari To the beach
- 27 januari
- 28 en 29 januari
- 29 januari bumpy road
- Canopy
- 31 januari
- Apen aanval
- Strand dag
- Laatste dag
- 2010 Zuid Afrika
- 1e dag vlucht naar Johannesburg
- 2e dag Tzaneen
- 3e dag naar Hoedspruit
- 4e dag Hoedspruit/Krugerpark
- 18 januari van Hoedspruit naar Hazyview
- 19 januari van Hazyview naar Swaziland
- 20 januari 2e dag in Swaziland
- 21 januari van Swaziland naar St. Lucia
- St. Lucia
- van St. Lucia naar Bergvile
- Zondag 24 januari Bergville (Drakensbergen)
- Maandag 25 januari van Bergville naar Lesotho
- Dinsdag 26 januari Lesotho – Malealea Lodge
- Lesotho naar Graaff Reinet
- Graaff Reinet naar Addo National Elephant Park
- Addo National Elephant Park
- Zaterdag 30 januari van Addo naar Plettensberg Bay
- Zondag 31 januari Plettenberg Bay
- 1 februari 2010 van Pletteberg Bay naar Oudtshoorn
- Dinsdag 2 februari 2010 Oudtshoorn naar Montagu
- Woensdag 3 februari van Montagu naar Stellenbosch
- Donderdag 4 febr 2010 Stellenbosch naar Kaapstad
- Vrijdag 5 februari 2010 Kaapstad
- 6 februari 2010 - rondje Kaaps Schiereiland
- 2009 Hongkong - Indonesie